اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

جدیدترین قیمت شمع خودرو در بازار کشورمان + جدول

نویسنده

تیم تحریریه

۱۱ شهریور ۱۳۹۹
  • 0

یکی از اصلی ترین قطعات اتومبیل که در صورت نبود و یا خرابی آن خودرو شما کارایی خود را از دست خواهد داد شمع است. این قطعه نیز همچون سایر قطعات یدکی و اقلام مصرفی اتومبیل در طول یکی دو سال اخیر با افزایش قیمت بالایی مواجه شده و به علاوه نمونه های تقلبی از آن نیز به وفور در بازار یافت می شود. افزایش قیمت شمع خودرو به حدی است که کارشناسان بر لزوم ورود بازرسان سازمان های نظارتی تاکید کرده و هشدار داده اند که در صورت ادامه یافتن این روند صعودی نمونه های بی کیفیت و تقلبی تمامی بازار را در بر خواهد گرفت.

در این بین شمع های وارداتی با توجه به افزایش شدید نرخ ارز در ماه های اخیر، رشد قیمت بسیار بالاتری نسبت به شمع های تولید داخل تجربه کرده اند و برای بعضی خودروها بویژه خودروهای وارداتی و مونتاژی، لازم است که از شمع های باکیفیت برای احتراق بهتر و تولید نیروی مناسب استفاده کرد.

استفاده از یک شمع باکیفیت و ساخته شده توسط یک شرکت معتبر می تواند علاوه بر کیفیت احتراق، در سلامت موتور هم تاثیرگذار باشد و با ایجاد جرقه مناسب و احتراق خوب، در حفظ سلامت قطعات موتور هم تاثیرگذار خواهد بود.

در ادامه از شما دعوت می کنیم که ضمن همراهی با دیجیاتو نگاهی داشته باشد بر قیمت شمع خودرو های مختلف و برندهای مطرح در این زمینه:

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.053 seconds.