اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

رم وانت های الکتریکی می سازد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ مرداد ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: هرچند ایده وانت های الکتریکی دور از ذهن به نظر می رسد، اما در حال انجام است.


گروه بین الملل: هرچند ایده وانت های الکتریکی دور از ذهن به نظر می رسد، اما در حال انجام است.

به گزارش خبرخودرو، علاوه بر سایبرتراک التریکی تسلا، ریویان r1t هم وانت الکتریکی تولید کرده است. فورد هم با تولید F-150 به انقلاب الکتریکی ملحق شده است، هر چند که همچنان موتور درونسوز اش را حفظ کرده است. البته زمان زیادی از رونمایی فورد نمی گذرد و مشخص نیست که تا سال آینده وارد بازار می شود یا نه.

علاوه بر تمام این موارد، شرکت رم اعلام کرد که می تواند خودروی الکتریکی تولید کند. مایک مانلی، مدیر عامل شرکت رم اعلام کرد که با افزایش سهام شرکت رم، می تواند وانت های الکتریکی بسازد. دلیل عدم صحبت زیادFCA در مورد کامیون های برقی دیدگاه متفاوت این شرکت نسبت به زمان بندی و تقاضای این خودرو خصوصاً در آمریکای شمالی است.

مانلی گفت: "دلیل اینكه ما زیاد در مورد كامیون های الکتریکی صحبت نکردیم ، این نیست كه بازار فروش آن وجود نداشته باشد. ما جزئیات زیادی در رابطه با آن اعلام نکردیم. اما ظاهرا وانت ها حق انحصاری برای ما به حساب می آیند و اگر بدانیم با انجام کاری، محصول خود را به حاشیه می فرستیم، آن کار را نخواهیم کرد."

FCA تمایل خود را در الکتریکی سازی با برند جیپ به ویژه در معرفی مدل های هیبرید پلاگین از رانگلر، رنگید و کامپس نشان داده است.

گذشته از بحث الکتریکی سازی، وانت رم در راه است. ربل TRX که در این فصل از آن رونمایی می شود و سهام رم را افزایش می دهد، منجر به تولید وانت های الکتریکی می شود .


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.35 seconds.