اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

اولین کراس اوور تمام الکتریکی اشکودا عرضه می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۱۱ مرداد ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: اشکودا آماده عرضه اولین کراس اوور تمام الکتریکی اش می شود که قدرتمندترین مدل تولید شده از این خودروساز به حساب می اید.


گروه بین الملل: اشکودا آماده عرضه اولین کراس اوور تمام الکتریکی اش می شود که قدرتمندترین مدل تولید شده از این خودروساز به حساب می اید.

به گزارش خبرخودرو، طبق اولین تیزر، انیاک iV در یکم سپتامبر به طور کامل رونمایی می شود. یک سری عکس های تبلیغاتی از این خودرو منتشر شده اند.

این خودروساز، کابین خودرو را به صورت مدرن طراحی کرده است. روی داشبورد، نمایشگر 13 اینچ قرار گرفته که عملکردهای مختلف خودرو را کنترل می کند. یک نمایشگر هم جلوی راننده و در سمت چپ نمایشگر مرکزی تعبیه شده است.

رئیس طراحی داخلی این شرکت گفت: "انیاک iV با فاصله دو محور طولانی که روی پلتفرم MEB قرار گرفته، فضای داخلی بزرگی دارد. تونل مرکزی کف خودرو وجود ندارد که باعث دلبازتر شدن فضای داخلی می شود."

در این خودرو، به جای استفاده از ساختارهای تریم قبلی، مجموعه ای از طرح های جدید با ساختار و رنگ مختلف ارائه شدند. در بعضی تریم ها از مواد پایدار استفاده شده است - به عنوان مثال برای صندلی ها 40 درصد پشم جدید با آرم شرکت Woolmark بکار رفته است، در حالی که 60 درصد دیگر، از بطری های PET بازیافت شده پلی استر ساخته شده است.

انیاک iV به لحاظ تکنولوژی، به عنوان دوقلوی فولکس واگن ID.4 به حساب می آید. این خودرو با چرخ های عقب فعال، طراحی شده است که در قدرتمندترین نسخه اش با موتور دوگانه، توان 302 اسب بخار (225 کیلووات) تولید می کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.19 seconds.