اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

کمبود کارکنان هوندا در کارخانه اوهایو

نویسنده

تیم تحریریه

۱۱ مرداد ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: پاندمی کرونا، همچنان در آمریکا در حال افزایش است اما اکثر کارخانه ها به علت کسب و کار تعطیل نشده اند.


گروه بین الملل: پاندمی کرونا، همچنان در آمریکا در حال افزایش است اما اکثر کارخانه ها به علت کسب و کار تعطیل نشده اند.

به گزارش خبرخودرو، شرکت هوندا برای حفظ کارخانه و تولیداتش، اقدامات سختگیرانه ای اعمال کرده است.

هوندا در حال جذب افرادی به عنوان کارمند اداری است که در خط تولید کارخانه وظایفی را برعهده بگیرند. یکی از سخنگویان هوندا گفت: "به علت تقاضای زیاد خریداران، و همچنین با توجه به الزامات مربوط به ویروس کرونا، با یک سری مشکلات مربوط به کارمندان روبرو شده ایم که برای حل آنها به حمایت همکارانی نیاز داریم که در خط تولید کار نمی کنند. ما به سختی دنبال جذب و استخدام همکارانی هستیم که نیازهای ما در کارخانه را برطرف کنند."

این کارمندان در قسمت های مختلف مربوط به خرید، تحقیق و نوآوری و حسابداری، برای خط تولید جذب می شوند. در بیانیه رسمی هوندا آمده است که این شرکت در گذشته اقدامات مشابهی را انجام داده است.

هوندا اعلام کرد: " با وجود ده ها هزار نفر از کارمندان در آمریکا، ما تنها شرکتی نیستیم که اعضای آن تحت تأثیر بیماری همه گیر کرونا قرار گرفته اند. سلامتی و ایمنی کارمندان ما در اولویت قرار دارد و اگر شخصی به کرونا مبتلا شود، افرادی که با او در ارتباط بودند را شناسایی می کنیم تا قرنطینه شوند. این اقدامات محتاطانه، همراه با تقاضای زیاد از تولیدات ما، این نیاز را ایجاد کرده است که از برخی همکاران پشتیبانی بخواهیم به طور موقت در منطقه تولید کار کنند."

این وضعیت معلوم نیست تا چه زمانی ادامه داشته باشد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.197 seconds.