اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تصاویر پنهانی از بی ام و سری 3 الکتریکی فاش شد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۹ مرداد ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: تولید خودروهای الکتریکی بی ام و همچنان ادامه دارد.


گروه بین الملل: تولید خودروهای الکتریکی بی ام و همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرخودرو، برنامه بی ام و این است که طی چند سال آینده 12 مدل خودروی الکتریکی عرضه کند. به خصوص با رونمایی از iX3 شاسی بلند که در این ماه رونمایی شد. برنامه بی ام و تولید خودروهای تمام الکتریکی سری 3 است و تصاویر پنهانی جدید نشان دهنده پیشرفت این سدان هستند.

تصاویر منتشر شده به علت پوشش استتاری که روی سپرها، کاپوت و درب های خودرو قرار دارد، اطلاعات زیادی نشان نمی دهند. یعنی نمی توانیم سپر جلو و جلوپنجره را ببینیم. البته نباید انتظار تغییرات زیادی در قسمت عقب خودرو داشته باشیم اما عدم وجود لوله های اگزوز و فیوزهای خودکار به چشم می خورد.

طول این خودرو، از دیگر مدل های سری 3 بیشتر است. چرا که این خودروی تمام الکتریکی، روی محور طویل قرار گرفته است و پی می بریم که این خودرو فقط برای فروش در چین ساخته شده زیرا شرکت بی ام و، خودروهایی با محور طویل را به کشورهای آسیایی می فرستد. با وجود پلتفرم گسترده، باتری بزرگتری درون خودرو قرار می گیرد که باعث افزایش دامنه و قدرت خودرو می شود.

البته هنوز مواردی هستند که راجع به این خودرو نمی دانیم. پیشرانه این خودرو هنوز نامعلوم است اما بی ام و موتور این خودرو را i3 می نامد که در رتبه پایین تر از i4 قرار می گیرد. بی ام و اسم خودروهای هاچبک الکتریکی را i3 گذاشته است و تولید این مدل تا سال 2024 ادامه خواهد داشت.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.182 seconds.