اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آغاز فروش مرسدسAMG GT در اروپا

نویسنده

تیم تحریریه

۰۸ مرداد ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: دو هفته پس از رونمایی مرسدس AMG، از GT بلک سریز، قیمت آن مشخص شد.


گروه بین الملل: دو هفته پس از رونمایی مرسدس AMG، از GT بلک سریز، قیمت آن مشخص شد.

به گزارش خبرخودرو، قدرتمندترین خودروی V8 AMG، 335 هزار و 240 یورو در بازار خودروی آلمان به فروش می رسد. البته رنگ برجسته ماگما 8 هزار و 468 یورو بیشتر قیمت دارد.

با پرداخت هزینه بیشتر، پکیج های مختلف با این خودرو ارائه می شوند. مثلا پکیج پیست AMG با 7 هزار و 540 یورو با مواردی همچون رول کیج تیتانیومی، کمربندهای4 نقطه ای و خاموش کننده آتش ارائه می شود. این خودرو وزن کمی دارد اما با صندلی ها، آینه‌ ها و ستون فرمان حافظه ‌دار با پکیج مموری هزار و 914 یورویی ارائه می شود.

آپشن های دیگر این خودرو با قیمت افزوده شامل پکیج لین با 904 یورو (دستیار نقاط کور و حفظ خودرو بین خطوط)، پکیج پارک با هزار و 461 (با دوربین جلو و عقب)، پکیج استارت بدون کلید با 912 یورو و پکیج ضد سرقت با 510 یورو قابل ارائه هستند. آپشن های تکی متنوعی از جمله سیستم صوتی برمستر با 4هزار و 814 یورو، باک 75 لیتری با 93 یورو و شیشه ‌های تیره با 430 یورو قابل ارائه اند.

خاموش کننده آتش هم به صورت تکی با 139 یورو و بازکننده در گاراژ با 261 یورو قابل ارائه اند. تکمیل کننده لیست این آپشن ها، سیستم پری سیف 638 یورویی است. این سیستم خودکار تغییراتی پیش از تصادف اقدام به بستن شیشه‌ ها، سفت کردن کمربندها و بالشتک‌ صندلی‌ها می ‌کند.

با سفارش این آپشن ها قیمت مرسدس ای ام جی GT بلک سریز حدودا به 365 هزار یورو می‌ رسد. هنوز قیمت این خودرو در آمریکا اعلام نشده اما می دانیم که پکیج پیست در کانادا و چین قابل انتخاب نخواهد بود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.195 seconds.