اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آموزشگاه های رانندگی در آستانه ورشکستگی

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ تیر ۱۳۹۹
  • 0
مدیرعامل اتحادیه صنف آموزشگاه های رانندگی کشور از روند فعالیت آموزشگاه های رانندگی در یک ماه اخیر سخن گفت.


به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اتحادیه صنف آموزشگاه های رانندگی کشور از روند فعالیت آموزشگاه های رانندگی در یک ماه اخیر سخن گفت.

فرهاد حقیقی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو اظهار داشت: آموزشگاه های رانندگی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال ارائه خدمات به هنرجویان هستند اما متاسفانه میزان ثبت نام در آموزشگاه ها به یک چهارم سال گذشته رسیده و در مقابل هزینه ها تقریبا 4 برابر شده است. کاهش درآمد آموزشگاه های رانندگی به حدی رسیده که موجب ورشکستگی برخی از واحدها شده است و عدم اجرای وعده های دولت برای جبران خسارت های این صنف نیز به این امر دامن زده است.

وی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در آموزشگاه های رانندگی گفت: کلاس های تئوری به صورت مجازی برگزار می شود و در صورت عدم دسترسی هنرجویان به اینترنت کلاس های حضوری با فاصله دو متر و حضور 8 نفر در یک کلاس 40 متری برگزار می شود، خودروها نیز مجهز به کاور جداکننده مربی و هنرجو است. همچنین از تجمع مربیان و هنرجویان در آموزشگاه جلوگیری شده و ساعت کلاس ها خارج از آموزشگاه هماهنگ می شود، واحدهای آموزشی با هزینه خود ماسک تهیه کرده و به صورت رایگان در اختیار پرسنل و هنرجویان قرار می دهند و ضدعفونی خودرو و فضای آموزشگاه به طور مداوم انجام می شود.

مدیرعامل اتحادیه صنف آموزشگاه های رانندگی کشور در خصوص الزام استفاده از ماسک در آموزشگاه های رانندگی گفت: قبل از طرح اجباری شدن ماسک آموزشگاه ها به استفاده از آن ملزم شده بودند و اتحادیه با نرخ دولتی ماسک تهیه کرده و در اختیار واحدها قرار داده تا افردی که ماسک ندارند از آموزشگاه ها به صورت رایگان تهیه کنند. ضمن اینکه خوشبختانه تاکنون یک مورد ابتلا به کرونا در صنف آموزشگاه های رانندگی گزارش نشده است.

حقیقی درباره افزایش شهریه آموزش های رانندگی اعلام کرد: شهریه کلاس های رانندگی 19 درصد افزایش داشته که بخش زیادی از آن به منظور اعتبار سهمیه سوخت و هزینه های خودرو به مربیان تعلق می گیرد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.171 seconds.