اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

عملکرد تحسین‌برانگیز مک‌لارن سنا در جهنم سبز

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • 0

در مقایسه با برخی رقبا همچون لامبورگینی و پورشه، مک لارن هرگز به تولید خودروی رکوردشکن در پیست نوربرگ رینگ علاقه نداشته است؛ اما مالک یکی از مک لارن سناها اخیراً تصمیم گرفته ببیند این هایپرکار پیست محور چه عملکردی این جهنم سبز خواهد داشت.

یکی از یوتیوبرها به نام میشا چارودین که معمولاً با خودروهای سریع در نوربرگ رینگ حضور می‌یابد روی صندلی سرنشین سنا با رنگ بدنه سبز نشسته و البته راننده فرد دیگری بوده است. اگرچه در زمان رکوردگیری سنا کمی بارندگی وجود داشته اما راننده از نمایش توانایی‌های این جانور ابایی نداشته است.

چارودین می‌گوید این خودرو از لاستیک‌های پیرلی تروفئو R استفاده کرده و حتی با وجود شرایط لغزنده سطح پیست، داون فورس و چسبندگی زیادی تولید کرده است. این هیولا با سرعتی باورنکردنی به پیچ‌ها حمله کرده و با همان سرعت قابل‌توجه از پیچ‌ها خارج شده است. حتی گفته شده عملکرد ترمز سنا به گونه‌ای بوده که راننده و سرنشین حس کرده‌اند چشمانشان در حال خروج از سرشان بوده است!

اگرچه مک لارن سنا در پیست نوربرگ رینگ چندین بار تست شده اما هرگز به رکوردشکنی فکر نکرده است. علیرغم این موضوع برخی کارشناسان معتقدند این هایپرکار می‌تواند رکورد فعلی لامبورگینی آونتادور SVJ را بشکند. نظر شما چیست؟!

برچسب ها
منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.625 seconds.