اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

پایش لحظه‌ای تخلفات شرکت‌های حمل و نقل مسافر و رانندگان اتوبوس

نویسنده

تیم تحریریه

۱۷ تیر ۱۳۹۹
  • 0
با استقرار میز حمل و نقل در مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور، تخلفات شرکت‌های حمل و نقل مسافر و رانندگان اتوبوس به صورت مستمر رصد و پایش می‌شود.


به گزارش خبرخودرو، با استقرار میز حمل و نقل در مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور، تخلفات شرکت‌های حمل و نقل مسافر و رانندگان اتوبوس به صورت مستمر رصد و پایش می‌شود.

علی اکبر آشوری رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور با بیان این مطلب گفت: پیرو ابلاغ معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و تغییر عنوان مرکز، یکی از وظایف جدید پایش و استخراج اطلاعات برخط از طریق سامانه‌های هوشمند حمل و نقلی و دریافت گزارش از استان‌ها و تحلیل‌های مورد نیاز حوزه حمل و نقلی است.

وی افزود: در این راستا میز حمل و نقل با بهره گیری از کارشناسان مجرب در سالن عملیات مرکز یاد شده استقرار یافته است و از طریق به کارگیری سامانه‌های هوشمند، اطلاعات مسیر حرکت، صورت وضعیت و سرعت اتوبوس‌ها در سامانه سپهتن، به صورت لحظه‌ای رصد و پایش می‌شود.

آشوری گفت: در صورتی که با بررسی کارشناسان موارد تخلف محرز شود، به دفاتر ذیربط در استان‌ها اعلام می‌شود تا با شرکت‌های حمل و نقل متخلف و رانندگان به نحو مقتضی برخورد انجام شود.

رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور یکی دیگر از سامانه‌ها را سامانه داده کاوی پلاک خوان‌های کل کشور اعلام کرد که اطلاعات آن هر ۱۰ دقیقه به روز رسانی می‌شود و تخلفات سرعت اتوبوس‌ها رصد می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد با توسعه این سامانه‌ها کنترل و رصد ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا هم انجام شده و تخلفات رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل کالا مورد پایش و رسیدگی قرار خواهد گرفت.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.15 seconds.