اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

نگاهی به ماکت خارق‌العاده ۴۰ هزار دلاری رولزرویس کولینان

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ تیر ۱۳۹۹
  • 0

گران‌ترین شاسی‌بلند تولید انبوه دنیا یعنی رولزرویس کولینان نمی‌تواند چیزی جز گران‌ترین ماکت ماشین جهان را داشته باشد. قیمت این ماکت مقیاس ۱:۱۸ کولینان از ۱۷ هزار دلار آغاز می‌شود اما مثل نسخهٔ واقعی این خودرو، در ماکت آن‌هم سفارش آپشن‌ها می‌تواند قیمت را به بیش از دو برابر افزایش دهد مثل نمونه‌ای که در این ویدئوی سوپرکار بلوندی دیده می‌شود که ۴۰ هزار دلار قیمت دارد و تمام ویژگی‌های نسخهٔ واقعی کولینان در آن ارائه شده است. این یعنی ماکت مقیاس ۱:۱۸ کولینان تقریباً قیمتی هم‌اندازهٔ یک ب‌ام‌و X3 SDrive30i دارد و اگر می‌خواهید علت چنین قیمت فوق‌العاده را بدانید، ویدئوی زیر را تماشا کنید.

همان‌طور که انتظار می‌رود، این یک ماکت معمولی نیست زیرا بیش از یک‌هزار قطعهٔ دست‌ساز در آن بکار رفته و ساخت هر عدد از آن ۴۵۰ نفر ساعت طول می‌کشد یعنی بیش از نیمی از زمانی که برای ساخت یک کولینان واقعی صرف می‌شود. این شاهکار نفیس جزئیات خارق‌العاده‌ای مثل چراغ‌های بیرونی روشن‌شو، ماکت کاملی از پیشرانهٔ ۶.۷۵ لیتری V12 توئین توربو زیر کاپوت، پارکابی‌های چراغ‌دار، داشبورد چراغ‌دار، دوخت روی پشت‌سری‌ها، تریم چوبی و دوخت صندلی‌ها برخوردار است. حتی چترهایی که در درهای عقب کولینان واقعی تعبیه شده هم در این ماکت وجود دارند.

این ماکت ۱:۱۸ کولینان همچنین به یک ریموت کنترل مخصوص مجهز است که داخل صندوق بار قرار می‌گیرد و با استفاده از آن می‌توان درها را قفل یا باز کرد، چراغ‌های داخلی و خارجی را روشن و خاموش کرد و کاپوت را باز نمود. تنها چیزی که در این ماکت وجود ندارد دکمه‌ای برای روشن کردن پیشرانه است اما با توجه به سطح جزئیات خارق‌العادهٔ آن، اگر این مالکت گران‌قیمت بتواند با نیروی خود حرکت کند نیز هرگز تعجب نخواهیم کرد.

[دانلود ویدئو]

 

برچسب ها
منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.229 seconds.