اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تزریق نقدینگی به یک خودروساز

نویسنده

تیم تحریریه

۰۸ تیر ۱۳۹۹
  • 0
براساس تفاهم‌نامه‌های امضا شده میان گروه صنعتی ایران‌خودرو و بانک تجارت، در مجموع دو هزار میلیارد تومان به زنجیره تامین گروه صنعتی ایران‌خودرو در جهت توسعه پروژه‌های ساخت داخل اختصاص یافت که هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از منابع بانک تجارت و ۳۰۰ میلیارد تومان از منابع صندوق شکوفایی و نوآوری تامین خواهد شد.

عصر سه‌شنبه، بیست و هشتمین جلسه ستاد ساخت داخل در محل شرکت ایران‌خودرو دیزل با حضور مدیران‌عامل بانک تجارت و گروه صنعتی ایران‌خودرو، ساپکو، ایران‌خودرودیزل و همچنین نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، جهاد دانشگاهی، دانشگاه شریف، موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و انجمن تخصصی صنایع همگن نیروی محرکه وقطعه‌سازی ایران برگزار شد.

در این ارتباط آرش محبی‌نژاد دبیر انجمن همگن قطعه‌سازی در تشریح نحوه اختصاص این ۲ هزار میلیارد تومان در مجموع به زنجیره تامین این خودروسازی، گفت: ۶۰۰ میلیارد تومان از تمامی منابع بانک تجارت برای پروژه‌های ساخت داخل تعمیق و به منظور جلوگیری از خروج ارز  و داخلی‌سازی قطعات خارجی به صورت وام‌های بلندمدت جهت ایجاد دارایی‌های ثابت تخصیص داده شد. هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان هم در دو بخش در اختیار قرار خواهد گرفت که ۳۰۰ میلیارد تومان که از طریق صندوق شکوفایی و نوآوری معرفی خواهد شد و هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان الباقی هم در قالب‌های مختلف همچون خرید دین، LC (اعتبارنامه مالی) داخلی، اعطای تسهیلات و... تخصیص داده می‌شود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.112 seconds.