اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

استارت آپ های خودروساز الآن باید وارد عمل شوند

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ خرداد ۱۳۹۹
  • 0
گروه بین الملل: شاید بتوان گفت که از خیلی جهات الآن بهترین زمان برای استارت آپ های خودروسازی است.

گروه بین الملل: شاید بتوان گفت که از خیلی جهات الآن بهترین زمان برای استارت آپ های خودروسازی است.

به گزارش خبرخودرو، در حال حاضر بسیاری از راهکارهای قدیمی و سنتی در صنعت خودرو کار به جایی نمی برد. زنجیره تأمین خودروسازها حالا بیش از هر زمان دیگری نیاز به بومی شدن دارد و هر چیزی که قابلیتش را دارد باید به صورت آنلاین عرضه شود. صنعت خودروسازی حتی در این شرایط هم بایستی به کار خود ادامه دهد و اگر بازیگرانش نتوانند خود را با تغییرات آن وفق دهند، فرصت های بسیاری را از دست خواهند داد.

صنایع بسیار کمی هستند که سطح مشابهی از نوآوری را در مقایسه با صنعت خودرو داشته باشند و بتوانند هم‌زمان با بهترین راهکارها نه تنها به نیازهای گوناگون مشتریان پاسخ دهند بلکه مطابق قوانین سخت‌گیرانه دولت ها گام بردارند. وقتی می بینیم که یک خودرو تا چه حد پیچیده است و در عین داشتن قطعات متعدد همچنان قیمت معقولی دارد باید بدانیم که موفقیت آن در نوآوری بوده است اما هنوز جا برای نوآوری بیشتر وجود دارد.

استارت آپ ها به معنای نوآوری هستند و این نوآوری است که بسیاری از معادلات را تغییر می دهد و باعث می شود که شرکت ها حتی در بحران ها بتوانند به بقای خود ادامه بدهند. صد سال است که صنعت خودرو به صورت یکنواختی کار می کند و ورود ایده های جدید می تواند باعث تغییراتی اساسی در این صنعت شود.

گمان می رود ایده های جدید تولید خودروهای برقی، خودران و در یک کلام متفاوت بتواند تا حد زیادی معادلات را تغییر دهد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.062 seconds.