اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

کیا استینگر برای زنده ماندن باید الکتریکی شود

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ خرداد ۱۳۹۹
  • 0

این روزها در مورد کیا استینگر یک خبر خوب وجود دارد و یک خبر بد. خبر خوب اینکه این سدان پرفورمنس به‌زودی به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای خود را تجربه خواهد کرد که طبق گزارش‌های قبلی، طی این به‌روزرسانی، پیشرانهٔ 3.3 لیتری V6 توئین توربوی استینگر ارتقاء پیدا می‌کند تا قدرت بیشتری تولید کند. علاوه بر این، انتظار به‌روزرسانی‌های ظاهری در دماغهٔ خودرو و همین‌طور صفحه آمپر آن‌را هم داریم.

اما خبر بد اینکه این به‌روزرسانی می‌تواند تلاشی بیهوده برای افزایش فروش رو به انحطاط استینگر و آغازی بر پایان کار این سدان پرفورمنس کره‌ای باشد. آمارهای سال‌های 2018 و 2019 نشان می‌دهند که استینگر فروش خوبی ندارد و تقاضا برای آن همواره رو به کاهش است. همچنین شیوع ویروس کرونا نیز مزید بر علت شده به‌گونه‌ای که فروش سدان اسپرت کیا در سه‌ماههٔ نخست امسال 21 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است. این در حالی است که فروش ماه مارس استینگر با کاهشی 40 درصدی بدترین شرایط را داشته است.

شیوع ویروس کرونا فشار اقتصادی بر خودروسازان وارد کرده و به همین دلیل آن‌ها مجبور شده‌اند محصولات سودآور و پرفروش خود را در اولویت قرار دهند تا بتوانند از عواقب ناشی از این پاندمی به‌سلامت عبور کنند. این موضوع موجب شده استینگر در شرایط خطرناکی قرار گیرد و احتمال حذف آن بالا برود اما رئیس طراح کیا «کریم حبیب» در مصاحبه با تاپ گیر اشاره کرده که راهی برای زنده ماندن این سدان اسپرت وجود دارد.

حبیب دراین‌باره گفته است:

با وجود پیشرفته هرچه بیشتر تکنولوژی به سمت الکتریکی‌ها و تغییر جهان و اشتهای بازار برای این نوع از خودروها، مفهوم خودروی اسپرت باید تکامل پیدا کند

اظهارت رئیس طراحی کیا تعجبی ندارد زیرا این روزها تقاضا برای خودروهای الکتریکی رو به افزایش بوده و این ممکن است به کیا برای پیوستن به این جریان به‌منظور ادامهٔ حیات و سودآوری فشار وارد کند.

برچسب ها
منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.17 seconds.