اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

زیان بزرگ آستون‌مارتین به خاطر شیوع کرونا

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ خرداد ۱۳۹۹
  • 0

آستون‌مارتین در سه‌ماههٔ نخست سال 2020 با ضرری 146 میلیون دلاری مواجه شده زیرا شیوع ویروس کرونا لطمهٔ سختی به این شرکت وارد کرده است. قبل از اینکه ویروس کرونا به‌طور کامل بر کرهٔ زمین سلطه پیدا کند، لارنس استرول بخشی از سهام آستون را خریداری و 500 میلیون پوند سرمایه به آن تزریق نمود. از آن زمان وی ریاست این شرکت را به دست گرفته است. این سرمایه‌گذاری ضمن تضمین آیندهٔ آستون‌مارتین، برای شروع تولید اولین شاسی‌بلند این شرکت یعنی DBX و همین‌طور توسعهٔ سری سوپراسپرت‌های موتور وسط جدید در نظر گرفته شده است.

آستون‌مارتین در بیانه‌ای دراین‌باره گفته است:

ما کماکان فرض را بر این می‌گذاریم که تجارت خودروسازی همچنان چالش‌برانگیز است. با توجه به این شرایط، این شرکت درعین‌حالی که محتاطانه عمل می‌کند، همچنان به بررسی همهٔ گزینه‌های تأمین اعتبار و سرمایه‌گذاری مجدد در آینده برای افزایش نقدینگی ادامه می‌دهد

به‌عنوان بخشی از برنامه‌ها برای مدیریت این بحران، آستون‌مارتین پیش‌ازاین از طرح خزانه‌داری انگلیس بهره برد و حقوق برخی از کارمندان ارشد خود را هم کاهش داد.

هرچند فروش آستون‌مارتین به میزان تقریباً یک‌سوم (31 درصد) کاهش یافته است اما به گزارش اتوموتیو نیوز، تولید DBX همچنان طبق برنامه پیش می‌رود و تحویل اولین نمونه‌های آن هنوز هم برای تابستان برنامه‌ریزی شده است. با لحاظ کردن تدابیر بهداشتی و ایمنی، کارخانهٔ این شرکت در ولز یعنی جایی که DBX را تولید می‌کند، فعالیت خود را از سر گرفته است. برای بازگشایی مجدد این کارخانه، تمام کارکنان از لحظه‌ای که از خانهٔ خود برای رفتن به محل کار خارج می‌شوند از همهٔ جوانب کنترل می‌شوند. همچنین به‌منظور محافظت از کارکنان، همکاران و خانواده‌های آن‌ها، دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ فاصلهٔ اجتماعی لحاظ شده است. بااین‌حال هرچند کارخانهٔ ولز تولید را از سر گرفته اما هنوز تاریخ شروع فعالیت دوبارهٔ کارخانهٔ اصلی آستون‌مارتین (گایدون) مشخص نشده است.

برچسب ها
منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.21 seconds.