اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

لکسس نیازمند تغییراتی بزرگ در ریتم معرفی محصولات جدید

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ خرداد ۱۳۹۹
  • 0

لکسس در حال حاضر مشغول توسعهٔ چند محصول جدید یا بروز شده مثل فیس‌لیفت LS، نسل جدید IS و کراس‌اوور پایه‌ای بر اساس تویوتا یاریس کراس است. این ممکن است برنامهٔ شلوغی به نظر برسد اما مدیرعامل جدید تویوتای آمریکای شمالی «تد اوگاوا» در مصاحبه‌ای با اتوموتیو نیوز گفته است این برند لوکس باید فاصلهٔ نسبتاً طولانی بین معرفی محصولات جدید خود را کوتاه‌تر کند.

وی در این رابطه گفته است:

من هیچ نگرانی در مورد سبد محصولات تویوتا ندارم اما رویهٔ لکسس یک مسئله است. امسال محصول جدید این برند LC کانورتیبل خواهد بود که از لحاظ سودآوری ممکن است خوب باشد اما نمایندگی‌های لکسس می‌خواهند زودتر محصولات جدید بیشتری را ببینند

اوگاوا همچنین اظهار داشت که در حال حاضر بازار خودروهای لوکس آمریکا بسیار سخت شده زیرا بسیاری از برندها به استراتژی تخفیف روی آورده‌اند. بعلاوه، برندهای آلمانی محصولات بیشتری دارند و فاصلهٔ بین معرفی محصولات جدید آن‌ها نیز به‌طور قابل‌توجهی کوتاه‌تر است. این موضوع باعث می‌شود جذب خریداران جدید به برندی مثل لکسس دشوار شود.

در ادامه از وی پرسیده شد آیا اوضاع برند لوکس تویوتا با محصولات جدید بهبود میابد؟ اوگاوا در پاسخ گفته است:

انگیزه‌های تهاجمی از برندهای آلمانی بر بازار تأثیر می‌گذارد؛ بنابراین ما باید بازار لوکس را تغییر دهیم که دشوار است. خریداران به کیفیت محصولات ما تکیه می‌کنند اما نمایندگی‌ها با مشکلات فاصلهٔ زیاد بین معرفی محصولات جدید درگیر هستند. من می‌توانم محصولات و فاصلهٔ بین معرفی آن‌ها را بهبود بدهم زیرا این‌ها در دست من است اما نمی‌توانم بازار را کنترل کنم؛ بنابراین این سؤال بسیار سختی است و من هنوز جواب درستی برای آن ندارم

از سوی دیگر، یکی از موضوعات جالبی که در مصاحبه با اوگاوا به‌طور خلاصه مطرح شد، آیندهٔ تویوتا لندکروزر بود که فعلاً نامشخص به نظر می‌رسد. وی در این رابطه اذعان کرد که نمایندگی‌های تویوتا در سراسر آمریکا بشدت خواهان این خودرو هستند اما هنوز در مورد آن تصمیم نهایی گرفته نشده است.

برچسب ها
منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.197 seconds.