اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تولید روزانه ۸۵ دستگاه پژو پارس در شیراز

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
  • 0
مدیرعامل سایت ایران خودرو فارس گفت: با تأمین و تدارک لازم و با رعایت نکات بهداشتی این شرکت تولید روزانه ۸۵ دستگاه خودرو پژو پارس را در دستور کار دارد.


به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل سایت ایران خودرو فارس گفت: با تأمین و تدارک لازم و با رعایت نکات بهداشتی این شرکت تولید روزانه ۸۵ دستگاه خودرو پژو پارس را در دستور کار دارد.

علی کریمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو فارس افزود: امسال ۲۰ هزار خودروی پارس در این سایت تولید می شود.

وی با اشاره به این که تلاش برای ارتقای کیفیت یکی از محورهای اصلی این سایت به شمار می رود، اظهار داشت: کارخانه ایران خودرو فارس در سال ۹۸ موفق به اخذ سه ستاره کیفی محصول خود شده است و در سال ۹۹ با تعریف و تدوین پروژه های بهبود امیدواریم بتوانیم به اهداف کلان گروه صنعتی ایران خودرو دست یابیم.

کریمی خاطرنشان کرد: در راستای تأمین سلامت نیروهای سایت ایران خودرو فارس ستاد مقابله با کرونا در این سایت تمامی راهکارهای مربوط به رعایت پروتکل های مبارزه با این ویروس را با جدیت دنبال می کند.

وی تاکید کرد: ایران خودرو فارس در سال ۱۳۸۹ با تولید روزانه ۵ دستگاه خودروی پارس فعالیت های تولیدی خود را شروع کرد. این سایت در دو سال گذشته با وجود محدودیت های بین المللی موفق به تولید ۳۰ هزار خودرو شده است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.07 seconds.