اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ناوگان حمل و نقل شهری شیراز همچنان تعطیل

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ فروردين ۱۳۹۹
  • 0
ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهر شیراز تا ۳۰ فروردین تعطیل است.


به گزارش خبرخودرو، ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهر شیراز تا ۳۰ فروردین تعطیل است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی در این کلانشهر فعلا تا ۳۰ فروردین تعطیل است.

مجبتی زوربخش بیان کرد: شیراز نخستین کلانشهر کشور بود که با شیوع ویروس کرونا، تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی (اتوبوس و مترو) را در دستور کار قرار داد.

او افزود: ساعت فعالیت اتوبوس‌ها و مترو که در ابتدا به ترتیب با کاهش ٣٠ و ٢٠ درصدی تقاضا مواجه شد، در ادامه با گسترش این بیماری و کاهش چشمگیر مسافران محدود و نهایتا تعطیل شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با یادآوری اینکه باز هم شیراز اولین کلانشهری بود که تصمیم به تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری گرفت، گفت: در حال حاضر فعالیت اتوبوس و مترو در این کلانشهرحداقل تا ۳۰ فروردین ما تعطیل است و بعد از آن هم براساس اطلاعات ستاد ملی مبارزه با کرونا، تصمیم در خصوص بازگشایی یا تداوم تعطیلی اتخاذ خواهد شد.

زوربخش با تصریح اینکه فعالیت مجدد مترو و اتوبوس‌های درونشهری شیراز، پس از کسب اطمینان کامل از کاهش حداکثری تاثیرگذاری این ناوگان بر شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود، در خصوص فعالیت ناوگان تاکسیرانی، نیز گفت: فعالیت تاکسی‌ها در شیراز همانند گذشته در جریان است، اما بر روند ضدعفونی و فعالیت آن‌ها به ویژه وجود تنها دو سرنشین در صندلی عقب خودرو برای رعایت فاصله اجتماعی نظارت دقیق می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با بیان اینکه نمی‌توانیم زمان فعالیت مجدد و بازگشایی ناوگان حمل و نقل عمومی در شیراز را تعیین کنیم، از شهروندان شیرازی به دلیل رعایت نکات بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا و کاهش تردد‌های غیر ضرور در شرایط فعلی قدردانی کرد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.16 seconds.