اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

اعمال محدودیت تردد در ورودی شیراز

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ اسفند ۱۳۹۸
  • 0
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: از امروز تردد به شهر شیراز با محدودیت هایی روبه رو است.


به گزارش خبرخودرو، جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: از امروز تردد به شهر شیراز با محدودیت هایی روبه رو است.

قاسمپور با بیان اینکه تردد در جاده های فارس با کاهش حدود پنجاه درصدی روبه روست، افزود: تردد در چهار ورودی اصلی شهر شیراز شامل شیراز - مرودشت - اصفهان، شیراز- سپیدان، شیراز - فسا و شیراز - بوشهر با محدودیت هایی رو به رو است.

او ادامه داد: در این مبادی خودرو ها با پلاک استانی و غیر استانی از همدیگر تفکیک می شوند و هر کدام در لاین جداگانه تردد می کنند.

قاسمپور افزود: خودروهایی که پلاک آنها متعلق به شهرهای قرمز کرونایی هستند متوقف می شوند و از سر نشینان آنها تست تب سنجی گرفته می شود.

معاون استاندار فارس بیان کرد: پس از تب سنجی کسانی که درجه تب آنها از حد نرمال بالاتر باشد و دارای علائم کرونا ویروس باشند اجازه ورود به شهر را نخواهند داشت و سریعا به مراکز مربوطه اعزام می شوند.

او ادامه داد: نظارت و کنترل تردد در ورودی های شهر شیراز هر روز جدی تر انجام می پذیرد.

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: تردد هوایی و ریلی استان هم به شدت نظارت می شود و اگر مورد مشکوکی دیده شود ، سریعا وارد قرنطینه می شوند.

معاون استاندار فارس گفت: طبق مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا تمام شهرستان ها موظف هستند کار کنترل و نظارت بر ورود و خروج به شهرها را با دقت انجام دهند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.071 seconds.