اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

امضای تفاهم‌نامه مشاركت در حوزه حمل و نقل پیشرفته با شركت تام

نویسنده

تیم تحریریه

۱۳ اسفند ۱۳۹۸
  • 0
تفاهم‌نامه مشاركت در تعاملات علمی و فن‌آورانه در حوزه حمل و نقل پیشرفته با حضور معاون علمی و فن‌آوری رئیس جمهوری، در شركت تام ایران‌خودرو به امضا رسید.


به گزارش خبرخودرو، تفاهم‌نامه مشاركت در تعاملات علمی و فن‌آورانه در حوزه حمل و نقل پیشرفته با حضور معاون علمی و فن‌آوری رئیس جمهوری، در شركت تام ایران‌خودرو به امضا رسید.

سورنا ستاری در نشست امضای این تفاهم نامه، با تاكید بر لزوم مشاركت تام با استارتاپ‌های موفق، خاطرنشان كرد: شركت تام می‌تواند پلت‌فرم تام‌اسكادا را با مشاركت ایده‌های نو در این استارتاپ‌ها پیش ببرد و ما نیز حاضر هستیم این مشاركت و حلقه اتصال را ایجاد كنیم تا بهتر بتوان از این محصول مهندسی در صنایع استفاده كرد.

وی افزود: هم اكنون پتانسیل‌های خیلی بزرگی در حوزه‌هایی مثل كاهش مصرف برق و حامل‌های انرژی، هوشمندسازی مدیریت ساختمان‌ها، موتورخانه‌ها و كنترل گل‌خانه‌ها وجود دارد و تام می‌تواند به عنوان پلتفرم دانشی عمل كرده و با سرمایه‌گذاری در استارت آپ‌های پیشرو در اختیار قرار دادن زیرساخت‌های دانشی خود مانند TAM SCADA به ایشان، هدایت‌گر حركت‌های اقتصادی متنوع در پروژه های هوشمندسازی این‌چنینی باشد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز با بیان این‌كه تام نه فقط برای ایران‌خودرو كه برای كشور یك سرمایه محسوب می‌شود، گفت: باید بتوانیم از ظرفیت‌های این شركت به بهترین نحو بهره ببریم و ایده استفاده از تكنوسنتر در گروه صنعتی نیز در راستای استفاده از بازوان اجرایی قوی مثل تام است.

مظفر اعوانی مدیرعامل شركت تام نیز با بیان این كه تام جزو شركت‌های همواره سود ده گروه صنعتی بوده است، خاطرنشان كرد: هم‌اكنون یكی از بزرگ‌ترین پروژه‌های بزرگ IoT را تام در ایران‌خودرو اجرا كرده كه در حوزه هوشمندسازی حامل‌های انرژی بوده است . اكنون این امكان وجود دارد كه از پتانسیل‌های دانش‌بنیانی تام ، به عنوان یك مركز نوآوری هوشمندسازی بهره برد.

وی افزود: تام همچنین می‌تواند در حوزه ارایه خدمات اینترنتی تاكسی‌رانی و تعمیر و نگهداری به صورت پایلوت به ارایه خدمات بپردازد.

در حاشیه نشست این تفاهم نامه كه منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه فن‌آوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته و نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو، اعضای هیات مدیره شركت تام ایران‌خودرو نیز حضور داشتند، شركت تام آمادگی خود را در حوزه‌های جمع‌آوری، مانیتورینگ، تحلیل داده‌ها و كنترل فرآیندهای تولید، طراحی و اجرای خطوط تولید رباتیك هوشمند، سیستم‌های ردیابی در خطوط تولید، تعریف شبكه اتصال هوشمند و اپلیكیشن‌های كاربردی حوزه خودرو و نوسازی و ارتقای سطح اتوماسیون كارخانه‌ها با هدف افزایش كیفیت و بهره‌وری اعلام كرد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.058 seconds.