اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تجدید ارزیابی دارایی و اخذ تسهیلات حلال مشکلات خودروسازان نیست

نویسنده

تیم تحریریه

۰۴ بهمن ۱۳۹۸
  • 0
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: تجدید ارزیابی دارایی های خودروسازان که در نهایت منجر به اخذ تسهیلات می شود در درازمدت راهگشا و حلال واقعی مشکلات خودروسازان نخواهد بود.


به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: تجدید ارزیابی دارایی های خودروسازان که در نهایت منجر به اخذ تسهیلات می شود در درازمدت راهگشا و حلال واقعی مشکلات خودروسازان نخواهد بود.

رامین نورقلی پور در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو درخصوص تجدید ارزیابی دارایی های خودروسازان اظهار داشت: تجدید ارزیابی دارایی های خودروسازان که منجر به خروج آنان از شرایط ورشکستگی و اخذ تسهیلات می شود نمی تواند منجر به توقف زیاندهی خودروسازان شود.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن و بندرگز در مجلس شورای اسلامی افزود: رویه تجدید ارزیابی دارایی های خودروسازان و خروج آنان از شرایط ورشکستگی و اخذ تسهیلات در درازمدت راهگشا و حلال واقعی مشکلات عدیده مالی خودروسازان نخواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر چاره دیگری غیر از دریافت تسهیلات وجود ندارد اما خودروسازن می دانند که این رویه در آینده، مشکلات آنان را افزایش خواهد داد.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن و بندرگز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش بدهی های خودروسازان به بانک ها در درازمدت موجب افزایش مشکلات خودروسازان خواهد شد.

نورقلی پور گفت: در حال حاضر خودروسازان هیچ راهی جز راهی که در پیش گرفته اند ندارند. در آینده یا باید بانک ها مطالبات خود را به خودروسازان ببخشند که مساله ای بسیار دور از ذهن است؛ یا ممکن است دولت به این موضوع ورود و بخشی از بدهی خودروسازان به بانک ها را پرداخت کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: رویه فعلی برای خودروساز بسیار مضر است اما می توان امیدوار بود که شرایط اقتصادی کشور و شرایط و روابط بین المللی بهبود یابد و خودروساز تولید را افزایش دهد و از این طریق بخشی از مشکلات مالی خود را رفع نماید.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.231 seconds.