اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ضرورت برخورد با کم‌فروشی در برخی پمپ بنزین‌ها

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ دی ۱۳۹۸
  • 0
عضو کمیسیون انرژی مجلس از کم‌فروشی در جایگاه های سوخت انتقاد کرد و خواستار برخورد دولت با متخلفان شد.

به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون انرژی مجلس از کم‌فروشی در جایگاه های سوخت انتقاد کرد و خواستار برخورد دولت با متخلفان شد.

حسین امیری خامکانی با اشاره به گزارش‌های رسیده در رابطه با کم‌فروشی پمپ‌بنزین‌ها، گفت: باید بر عملکرد جایگاه‌داران نظارت بیشتری شود چراکه کم‌فروشی یا چند لیتر هوا وارد باک خودروها کردن خلاف قانون است و در این شرایط سخت اقتصادی و گرانی بنزین نباید اجازه چنین کاری داده شود.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جایگاه‌های سوخت دارای صنف هستند به همین دلیل مجلس انتظار دارد نظارت ابتدا از طریق صنف آن‌ها باعنوان "انجمن صنفی جایگاه داران سوخت" صورت گیرد و اجازه ندهند چند جایگاه‌دار به حیثیت تمامی جایگاه‌داران لطمه وارد کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد: یکی دیگر از راه‌های نظارتی ساماندهی و تجمیع جایگاه‌ها است تا دولت با چند جایگاه‌دار طرف باشد، همچنین نظارت و مدیریت بر جایگاه‌ها از طریق شرکت‌های تشکیل شده بیشتر شود اما تاکنون این تجمیع صورت نگرفته است.

به گفته عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹، شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی نیز باید تلاش کند بیش از این در حق مردم اجحاف نشود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.056 seconds.