اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

اطلاعاتی از وانت پیکاپ برقی Lordstown منتشر شد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۴ دی ۱۳۹۸
  • 0
گروه بین الملل: Lordstown موتورز به تازگی در وب سایت خود جزئیات بیش تری در مورد وانت پیکاپ برقی Lordstown Endurance منتشر کرده است.


گروه بین الملل: Lordstown موتورز به تازگی در وب سایت خود جزئیات بیش تری در مورد وانت پیکاپ برقی Lordstown Endurance منتشر کرده است.

به گزارش خبرخودرو، این خودروساز اعلام کرده وانت Endurance از ابتدا به عنوان خودرویی تمام برقی ساخته شده و حداقل طیف حرکتی آن 320 کیلومتر خواهد بود.

اگر این طیف حرکتی برای مدل پایه 52500 دلاری این خودرو باشد، نسخه ای گران تر و با طیف حرکتی بیش تر از آن نیز ارائه خواهد شد که البته فعلا تنها در حد تصور است.

ویژگی مهم دیگر در این خودرو ساختار چهار چرخ فعال آن است که با چهار موتور برقی روی چرخ ها همراه می شود. هنوز مشخص نیست که چرا Lordstown از موتورهای روی چرخ ها استفاده کرده است شاید دلیل آن رابطه خوب با تامین کننده ای باشد که در این پروژه همکاری می کند اما با این حال خودروسازان هنوز این ساختار را برای تجاری سازی جذاب نمی دانند.

رویکرد ساده تر می توانست استفاده از سیستم موتور دوگانه و یا حتی چهار موتوره و البته نه روی چرخ ها باشد. استفاده از موتورهای روی چرخ ها نیاز به ترمزهای سفارشی نیز دارد.

قدرت کلی این خودرو 600 اسب بخار اعلام شده است که کافی به نظر می رسد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.062 seconds.