اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

سهمیه بنزین وانت ها تغییر کرد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ آذر ۱۳۹۸
  • 0

پس از طرح اصلاح قیمت بنزین و رواج دوباره‌ی کارت سوخت خودرو، ایرادهایی با نحوه‌ی لحاظ سهمیه‌ی انواع خودرو وارد شد که مسئولان با برگزاری جلسات به‌دنبال رفع این ایرادها هستند. در همین راستا شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی برای خودروهای وانت بنزینی پرمصرف ۴۰۰ لیتر و برای خودروهای بنزینی کم مصرف ۳۰۰ لیتر سهمیه‌ی بنزین در نظر گرفته است. مدیرعامل شرکت ملی پخش همچنین اعلام کرد که برای وانت‌های دوگانه‌سوز نیز ۱۰۰ لیتر سهمیه اضافه لحاظ خواهد شد. 

محمدرضا کلامی، سخنگوی ستاد تنظیم بازار نیز با اعلام افزایش ۱۰۰ لیتری سهمیه بنزین وانت بار‌ها گفت:

سهمیه‌ی یادشده امروز به کارت سوخت دارندگان این خودرو‌ها واریز خواهد شد.

کلامی در این باره گفت:

باتوجه به اینکه مصوبات کارگروه تنظیم بازار بر اصلاح سهمیه سوخت خودرو‌هایی که افزایش قیمت بنزین بر خدمت‌رسانی آن‌ها تأثیر می‌گذاشت، اختصاص یافته بود؛ به کمیته‌ی سه نفره (متشکل از وزارتخانه‌های کشور، نفت و سازمان برنامه و بودجه) ابلاغ شد نسبت به اصلاح سهمیه‌ی این خودرو‌ها اقدام کنند. در جلسه‌ی دیروز ستاد تنظیم بازار نیز مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی اعلام کرد، سهمیه خودرو‌های وانت پرمصرف از ۳۰۰ به ۴۰۰ لیتر و کم مصرف تر‌ها از ۲۰۰ به ۳۰۰ لیتر افزایش یافته که امروز اجرا می‌شود.

کلامی یادآور شد:

در صورتی که امروز کار واریز سهمیه‌ی کلیه‌ی وانت بار‌ها به اتمام برسد، اطلاع‌رسانی عمومی در این باره خواهد شد. کلامی همچنین درباره‌ی راه‌اندازی سامانه‌ای در این خصوص و انجام پیمایش برای واریز سهمیه‌های واقعی نیز توضیحاتی ارائه کرد.

منبعزومیت

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.202 seconds.