اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مرسدس قید حضور در نمایشگاه نیویورک 2020 را زد!

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ آذر ۱۳۹۸
  • 0

مرسدس بنز غایب بزرگ نمایشگاه دیترویت امسال بود و برنامه‌هایی هم برای عدم حضور در دیگر رویداد خودرویی بزرگ آمریکا دارد. بنا به گزارش پدال و به نقل از اتوموتیو نیوز، ستاره سه پر دنیای خودرو در نمایشگاه خودروی نیویورک سال آینده هم حضور نخواهد یافت و به دنبال برنامه‌های بازاریابی بهتر به‌منظور کاهش حضور در نمایشگاه‌های خودرویی و تمرکز روی روش‌های بازاریابی دیجیتالی به‌منظور جذب مشتریان جدید می‌باشد.


منابع مطلع اظهار داشته‌اند مرسدس حتی می‌خواهد در نمایشگاه لس‌آنجلس سال آینده هم شرکت نکند اما فعلاً تصمیم نهایی دراین‌باره گرفته نشده است. اگر مرسدس قید حضور در لس‌آنجلس را هم بزند، به این ترتیب ژرمن‌ها هیچ حضوری در رویدادهای تراز اول خودرویی آمریکا نخواهند داشت. البته باید گفت تصمیم مرسدس برای عدم حضور در نیویورک دائمی نیست.


رئیس نمایشگاه خودروی نیویورک می‌گوید:

ما نمی‌دانیم آن‌ها چه برنامه‌های بلندمدتی دارند. برندها استراتژی‌های بازاریابی خود را تغییر می‌دهند. خوشبختانه سال آینده شاهد بازگشت آن‌ها خواهیم بود.

تصمیم مرسدس برای عدم حضور در چنین رویدادهایی خیلی سورپرایز کننده نیست زیرا اصلی‌ترین رقیب این برند یعنی ب ام و نیز تصمیم گرفت در نمایشگاه نیویورک حضور پیدا نکند. باواریایی ها گفته‌اند به دنبال سرمایه‌گذاری روی رویدادهای تجربی بیشتر به جای نمایشگاه‌های سنتی بوده و به همین خاطر روش‌های مدرن‌تری را انتخاب می‌کنند.


رئیس نمایشگاه نیویورک می‌گوید عدم حضور این دو برند در نمایشگاه خودروی نیویورک یک ضربه بزرگ به شبکه نمایندگی‌های این دو خودروساز است زیرا نمایشگاه یاد شده هر ساله بیش از 1 میلیون بازدیدکننده داشته و 72 درصد افراد شرکت‌کننده علاقه خود به خرید خودروی جدید در یک سال آینده را اعلام می‌کنند.

او در خاتمه می‌گوید:

پاسخ نمایندگی‌ها وقتی اعلام شد مرسدس در نیویورک حضور نخواهد یافت بسیار قوی بوده است. آن‌ها فکر می‌کردند حضور در نیویورک توجیه چندانی ندارد.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.205 seconds.