اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تیزرهای رسمی اشکودا رپید 2020

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ آذر ۱۳۹۸
  • 0

اشکودا سال بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته چراکه کل سبد محصولات خود را با معرفی ساپرب و سیتی گو الکتریکی به‌روز کرده و البته نسل جدید اوکتاویا و کراس اوور کوچک کامیک را نیز رونمایی کرده است. ما می‌توانیم پیش از پایان سال 2019 یک خودروی جدید دیگر این برند را نیز ببینیم زیرا بخش روسی اشکودا دو تیزر جدید از رپید تازه‌نفس را منتشر کرده است.


خب یک‌لحظه صبر کنید! مگر رپید با معرفی اسکالا از دور خارج نشد؟! نه کاملاً! درحالی‌که رقیب فولکس‌واگن جای خود را به یک خودروی خانوادگی ارزان‌قیمت در اکثر بازارها داده اما در کشورهایی همچون روسیه، هند و چین شاهد عرضه نسل جدید رپید خواهیم بود. دلیل تصمیم اشکودا این است که اسکالا محصول لوکس‌تر و بنابراین گران‌تری بوده درحالی‌که رپید از همان شهرت و اعتبار مشابه داچیا لوگان برخوردار بوده و خودرویی کم حاشیه و ارزان‌قیمت محسوب می‌شود.


ما فعلاً رپید جدید را از نزدیک ندیده‌ایم اما فکر نمی‌کنیم که ظاهر آن به تیزی تیزرهای منتشر شده باشد. در این تیزرها شاهد خودرویی با طراحی مشابه به اوکتاویا هستیم؛ اما خب در نهایت رپید خودرویی خانوادگی و کم‌هزینه خواهد بود. همانند اکثر تیزرهای منتشر شده توسط خودروسازان، این اسکچ ها رینگ‌های بزرگی داشته و پروفایل کلی خودرو هم ظریف‌تر است اما محصول نهایی این‌گونه نخواهد بود.


اشکودا فعلاً جزئیات نسل جدید رپید را منتشر نکرده اما گفته که این خودرو بدنه‌ی لیفت بک 5 درب خود را حفظ خواهد کرد. نمی‌دانیم که آیا مدل کمی اسپورت تر رپید اسپورت بک هم تولید خواهد شد یا خیر اما خیلی به تولید این نسخه امیدوار نیستیم. کابین خودرو هم فعلاً به‌صورت راز باقی مانده اما می‌دانیم که اشکودا دوست دارد همه‌چیز را ساده طراحی کند و داشبوردی سرراست فاقد متریال گران‌قیمت مشابه مدل اوکتاویا را تحویل مشتریان دهد.

Skoda Scala

این حقیقت که اشکودا هر دو خودروی رپید و اسکالا را در سبد محصولات خود نگه می‌دارد نشان دهنده‌ی میزان پیشرفت این برند در سال‌های اخیر است. اشکودا هم‌اکنون در کشورهای مختلف دنیا با خودروهایی گوناگون حضور دارد. از دیگر محصولات می‌توان به کودیاک GT و کامیک GT اشاره کرد که مخصوص بازار چین هستند.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.189 seconds.