اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

واکنش رحمانی به ادعای فشل بودن

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ آبان ۱۳۹۸
  • 0
وزیر صمت در پاسخ به این پرسش که آیا با سخنان رئیس‌کل بانک مرکزی مبنی بر فشل بودن خودروسازی موافق است یا نه، اظهار کرد: من نمی‌خواهم کلمات را تایید کنم. به هرحال هرکس دوست دارد هر کلمه‌ای را به‌کار ببرد اما در اینکه صنعت خودرو ما مثل صنایع دیگر مشکلاتی دارد و در کنار آن توانمندی‌هایی هم دارد، شکی نیست.

وی افزود: یکی از کارهایی که پیگیری می‌کنیم ساماندهی صنعت خودرو است. من نمی‌توانم و حق هم ندارم که این صنعت را تعطیل کنم و در عین حال باید به فکر ترمیم آن هم باشم. ما این موضوع را جدی گرفتیم و این برنامه که مشتمل بر یازده محور - از جمله ساخت در داخل و اصلاح روابط با قطعه‌سازان از محورهای آن است - تاکنون به خوبی پیش رفته است.رحمانی ادامه داد: سه مدل پراید در سه دوره زمانی دی ماه امسال، اردیبهشت و تیرماه سال بعد از رده تولید خارج می‌شود که شامل پراید ۱۱۱، ۱۳۱ و ۱۳۲ است. در خانواده پژوه، مدل GLX بنزینی تا آخر سال تولیدش متوقف می‌شود.وی افزود: حداقل چهار تا پنج مدل خودروهای جدید را در نظر داریم که تولید کنیم و مثلا پژوی ۳۰۱ پس از خروج فرانسوی‌ها دیگر تولید نشده بود اما همه کارهای آن انجام شده و ان‌شاءالله تا آخر سال امیدواریم بتوانیم این مدل‌ها را به خط تولید برسانیم.وزیر صمت تاکید کرد: ما به دنبال واگذاری خودروسازی هم هستیم و الان کمیته‌ای تشکیل دادیم که این کار تسریع یابد. همچنین املاکی که به تولید ربطی نداشت و مثلا مربوط به داشتن سهام یک شرکت خودروسازی بود را هم اعلام کردیم که باید واگذار شود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.12 seconds.