اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

معرفی دوچرخه الکتریکی پژو با برد قابل‌توجه

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • 0

دوچرخه‌ها تنها برای خودنمایی در مراسم‌های مختلف حمایت از آب‌وهوای پاک ظاهر نمی‌شوند زیرا افراد بسیاری از آن‌ها برای تردد روزانه استفاده می‌کنند و با این کار به کاهش ترافیک و میزان آلودگی هوا کمک شایانی می‌کنند. توسعه‌ی هرچه بیشتر تکنولوژی الکتریکی باعث جذابیت بیشتر دوچرخه‌ها شده و پژو نیز جدیدترین محصول خود با نام eM0 FS PowerTube را معرفی کرده است.


این دوچرخه‌ی کوهستان از نهم تا سیزدهم اکتبر در فرانسه به نمایش درخواهد آمد و از اوایل سال آینده میلادی با 5 نسخه‌ی گوناگون در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.


حرف e در نام این دوچرخه مخفف کلمه‌ی الکتریک بوده درحالی‌که حرف M نشان دهنده‌ی کلمه‌ی کوهستان، 01 مخفف سطح بالا، FS مخفف سیستم تعلیق کامل و PowerTube هم نشان دهنده‌ی باتری یکپارچه و ادغام شده در فریم می‌باشد. نیروبخش این دوچرخه پیشرانه‌ی الکتریکی CX پرفورمنس جدید بوش است که گشتاور 75 نیوتون متری دارد. پژو شتاب این دوچرخه را با کلمه‌ی “انفجاری” توصیف کرده و در سرعت بالای 25 کیلومتر در ساعت تقریباً اصطکاکی ندارد.


باتری 62 وات ساعتی این دوچرخه باعث ایجاد برد 140 کیلومتری می‌شود که از محدوده حرکتی برخی از خودروهای الکتریکی حال حاضر بازار بهتر می‌باشد. برای مثال مینی ون جدید مان eTGE کومبی تنها 114 کیلومتر محدوده حرکتی دارد.


مدیر بخش دوچرخه‌های پژو می‌گوید:

فریم سبک‌وزن این دوچرخه‌ی جدید مخصوص دوچرخه‌های پژو بوده و با همکاری دفتر طراحی آنتی دوت توسعه یافته است. راک شاکس به عنوان تأمین کننده‌ی محصولات ما اقدام به توسعه‌ی سیستم‌های تعلیق جلو و عقب پرفورمنس کرده است. چرخ های 29 اینچی این دوچرخه نیز توانایی‌های آن را در روی زمین بهبود بخشیده است.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.196 seconds.