اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تصادف وحشتناک پورشه 911 توربو با سرعت 145 کیلومتر در ساعت

نویسنده

تیم تحریریه

۱۸ مهر ۱۳۹۸
  • 0

این ویدئو قلب ما را به درد می‌آورد اما خوشبختانه تنها چیزی که آسیب دیده خودرو است. تکه آهنی که مشاهده خواهید کرد یک دستگاه پورشه 911 نسل 997 کاملاً تیون شده است که پس از رسیدن به سرعت 365 کیلومتر در ساعت سرعت خود را کاهش داده و نهایتاً با سرعت 145 کیلومتر در ساعت تصادف سختی را تجربه کرده است.


این خودرو محصول کمپانی آلمانی 9FF بوده و همان‌گونه که می‌توانید حدس بزنید این کمپانی علاقه‌ی زیادی به تیونینگ پورشه 911 دارد. این خودروی ویژه 911 توربو S راکت نام داشته اما خب صادقانه باید گفت شتاب راکت خیلی کمتر از این هیولاست! دلیل آن‌هم تولید قدرت حدود 1750 اسب بخاری است که قطعاً برای کسب شتاب 100 تا 200 کیلومتر در ساعت 3.1 ثانیه‌ای کافی می‌باشد. همچنین شتاب 200 تا 300 کیلومتر در ساعت این موشک زمین به زمین نیز 4 ثانیه اعلام شده است. پس بله با هیولای فوق‌العاده سریعی طرف هستیم. البته طرف بودیم!


این خودرو توانسته به سرعت 365 کیلومتر در ساعت دست یابد اما هیچ نشانی از نقص فنی منجر به حادثه در آن مشاهده نشده است. گفته می‌شود دلیل تصادف کافی نبودن فضای ترمز کردن برای خودرویی با چنین سرعت بالایی بوده و ظاهراً فضای ترمز کردن تنها 530 متر بوده و به نظر می‌رسد راننده هم‌زمان با رد شدن از منطقه مدنظر شروع به ترمز گرفتن کرده است. خوشبختانه یونجه‌های موجود در انتهای مسیر باعث کاهش سرعت آن شده ولی به‌هرحال خودرو وارد چمن‌ها شده و در ابتدا نیروی زیادی را دریافت نکرده اما خب سرعت خودرو حدود 145 کیلومتر در ساعت بوده که چنین اتفاقاتی رخ داده است.


گفته می‌شود این خودرو کاملاً از کار افتاده اما با توجه به صحنه‌های آخر کلیپ می‌توان گفت که این خودرو را می‌تواند سرپا شود.

[دانلود ویدئو]

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.201 seconds.