اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

با انگیزه شتاب گرفتن استارت اپ ها هیچ نظارتی روی آنها صورت نمی گیرد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ مهر ۱۳۹۸
  • 0
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران اعلام کرد: متاسفانه امروز با انگیزه شتاب گرفتن استارت اپ ها هیچ نظارتی روی آنها صورت نمی گیرد. آیا کسی که قرار است به عنوان تعمیرکار وارد منزل شهروندان شود از فیلتر لازم عبور کرده و مورد تایید است؟ اینگونه افراد و مشاغل باید زیر نظر اتحادیه ها فعالیت کنند. همانگونه که تمام مغازه داران کنترل می شوند، اتحادیه باید این افراد را از نظر انگشت نگاری و سوء پیشینه و عدم اعتیاد و سایر مسائل بررسی نماید.


به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران اعلام کرد: متاسفانه امروز با انگیزه شتاب گرفتن استارت اپ ها هیچ نظارتی روی آنها صورت نمی گیرد. آیا کسی که قرار است به عنوان تعمیرکار وارد منزل شهروندان شود از فیلتر لازم عبور کرده و مورد تایید است؟ اینگونه افراد و مشاغل باید زیر نظر اتحادیه ها فعالیت کنند. همانگونه که تمام مغازه داران کنترل می شوند، اتحادیه باید این افراد را از نظر انگشت نگاری و سوء پیشینه و عدم اعتیاد و سایر مسائل بررسی نماید.

علیرضا نیک آیین در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو درخصوص لزوم قطعه شناسی تعمیرکاران اظهار داشت: اولین مساله ای که یک تعمیرکار نیاز دارد این است که قطعه را بشناسد، یعنی قطعه سالم و با اصالت را به خوبی بشناشد و اگر این امر حاکم نباشد حتما در تعمیرات دچار اشکال خواهد شد.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران گفت: همانگونه که یک مشاور املاک باید به برخی مسائل حقوقی آگاه باشد و زمانیکه مدارک را مشاهده می کند قادر به بررسی و تشخیص اصالت مدراک باشد، در صنف تعمیرکاران نیز این قضیه حاکم است و تعمیرکاران باید ابتدا قادر به تایید اصالت قطعه باشند و پس از آن اقدام به نصب و تعمیر کند.

نیک آیین افزود: اکثر تعمیرکاران این رویه را انجام می دهند زیرا باید پاسخگوی اشکالات به وجود آمده احتمالی باشند؛ قوانین اتحادیه تعمیرکاران خودرو بیان می کند که در صورت نصب یک قطعه، تعمیرکار باید پاسخگوی ادامه کار باشد البته مواردی که قطعه به اصرار مالک خودرو نصب شده باشد از این امر مستثنی است.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران گفت: اتحادیه تعمیرکاران خودرو به شکایات مردم رسیدگی می کند؛ شکایات در سازمان صنعت و معدن ثبت شده و به اتحادیه ارجاع داده می شود که اتحادیه نیز به شکایات رسیدگی می نماید.

نیک آیین درخصوص اتوسرویس های اینترنتی و خدمات دهندگان فنی در استارت اپ ها گفت: شکی نیست که امرزوه کسب و کارهای نوین به کمک مردم آمده اند اما این کسب و کارها باید تحت نظارت مرجعی باشند. اگر همه افراد قصد انجام این کار را داشته باشند مشکلات امنیتی عدیده به وجود خواهد آمد.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران تصریح کرد: تعمیرکاری که قرار است به منزل و پارکینگ منزل مالک خودرو وارد شود باید تایید شده باشد و نباید بدون تایید افراد، این امر صورت گیرد.

نیک آیین افزود: هم اکنون چنین نظارتی وجود ندارد؛ متاسفانه امروز با انگیزه شتاب گرفتن استارت اپ ها هیچ نظارتی روی آنها صورت نمی گیرد. آیا کسی که قرار است وارد منزل شهروندان شود از فیلتر لازم عبور کرده و مورد تایید است؟ اینگونه افراد و مشاغل باید زیر نظر اتحادیه ها فعالیت کنند. همانگونه که تمام مغازه داران کنترل می شوند، اتحادیه باید این افراد را از نظر انگشت نگاری و سوء پیشینه و عدم اعتیاد و سایر مسائل بررسی نماید.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران گفت: مانند تمام اصناف دیگر، برخی از مشاغل استارت اپی کیفیت دارند و برخی از آنها متاسفانه فقط به فکر کسب پول و درآمد هستند و دغدغه کیفیت را ندارند.

نیک آیین گفت: نرم افزار اتحادیه یعنی "اتو اپ" در حال فعالیت است اما شهر تهران بسیار وسیع است و این حوزه به کمک نیاز دارد و امیدواریم با کمک دولت این نرم افزار وسعت یابد.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران افزود: نرم افزار اتو اپ فعلا در سطح شهر تهران فعال است اما هدف ما فعالیت کشوری است. این نرم افزار حدودا از 25 روز گذشته وارد مرحله نهایی کار شده است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.095 seconds.