اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

پای پژو 207 به بورس کالا باز شد

تالار خودروی بورس کالا امروز برای اولین‌بار شاهد عرضه یک خودروی پرتقاضا خواهد بود. هزار دستگاه پژو 207 سفیدرنگ امروز در بورس کالا عرضه می‌شوند. تحویل این خودرو سه‌ماهه و قیمت پایه آن نیز 187میلیون و 400‌هزار تومان تعیین شده است. براساس نامه مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران، متقاضیان باید سفارش خود را تا ساعت 12 روز گذشته ثبت می‌کردند. البته هر قیمتی که در نهایت برای این خودروها ثبت شود، خریداران باید 4میلیون و 371‌هزار تومان هزینه برای بیمه، شماره‌گذاری، هزینه ثابت به علاوه 13‌درصد مالیات و عوارض قانونی پرداخت کنند.

۰۵ آذر ۱۴۰۱
 • 0

گسترش فعالیت BYD در برزیل

شرکت بی‌وای‌دی چین فعالیت خودروهای الکتریکی را در برزیل گسترش می‌دهد. این شرکت اعلام کرد خودروساز چینی بی‌وای‌دی(BYD) فروش دو مدل جدید خودروی برقی را در برزیل در این ماه آغاز خواهد کرد و روی تحولات سیاسی و زیست‌محیطی مطلوب در بزرگ‌ترین بازار خودرو آمریکای لاتین شرط‌بندی می‌کند. استلا لی، رئیس شرکت بی‌وای‌دی، در مصاحبه‌ای در جریان معرفی این دو مدل شاسی‌بلند گفت: من معتقدم اکنون زمان مناسبی از نظر سیاسی و زیست‌محیطی برای سرمایه‌گذاری در ساخت این فناوری‌های جدید در برزیل است. بر اساس گزارش رویترز، همچنین زمان بسیار خوبی برای شروع گسترش فناوری‌هاست و به مرور زمان برزیل می‌تواند صنعت خود را برای وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی توسعه دهد.

۰۵ آذر ۱۴۰۱
 • 0

«نیو» ایستگاه‌های تعویض باتری برقی‌ها را توسعه می‌دهد

خودروساز چینی «نیو» در زمینه ایستگاه‌های تعویض باتری خودروهای الکتریکی، از نظر فناوری و تعداد ایستگاه‌های فعال در جهان پیشرو است. تعداد ایستگاه‌های تعویض باتری متعلق به این شرکت به‌تازگی از مرز هزار و 200 عبور کرده است. این شرکت می‌گوید تا پایان سال این تعداد ایستگاه به هزار و 300 مورد در سراسر جهان خواهد رسید. برای رسیدن به این تعداد، باید 20 ایستگاه دیگر را تا پایان دسامبر در اروپا نصب کند.

۰۳ آذر ۱۴۰۱
 • 0

دپوی 30 هزار خودرو در بم

استاندار کرمان گفت: بیش ‌از ۳۰هزار خودرو در پارکینگ کارخانه‌های خودروساز شهرستان بم به دلیل مشکلات مختلف به‌ویژه مسائل گمرکی دپو شده است. محمدمهدی فداکار اظهار کرد: در زمینه رفع مشکلات گمرکی خودروهای دپو‌شده در بم با مدیر گمرک کشور مذاکراتی انجام شده و امیدواریم در نشستی که طی هفته جاری برگزار می‌شود این مشکل برطرف شود.

۰۳ آذر ۱۴۰۱
 • 0

عرضه هایما 8S با پوشش نانو‌سرامیک

مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران‌خودرو (آپکو)، از تحویل محصول جدید هایما 8S به مشتریان با پوشش نانو سرامیک بدنه خبر داد.

۰۳ آذر ۱۴۰۱
 • 0

خودروهای تجاری، معطل گواهی اسقاط

مدیر‌عامل بهمن‌دیزل گفت: گواهی اسقاط مانع تولید خودروهای تجاری شده و همین موضوع بیش از هزار خودروی تجاری را در کارخانه نگه داشته است. حسین خضری، مدیر‌عامل بهمن‌دیزل، افزود: خبری مبنی بر کاهش تعرفه گمرکی منتشر شد، اما آنچه اعلام شد گواهی اسقاط برای خودروهای وارداتی هم مشابه خودروهای تجاری تولید داخل همان 5/ 1 درصد شد؛ بنابراین تعرفه گمرکی هیچ تغییری پیدا نکرده، چرا که این کار منطقی نیست.

۰۳ آذر ۱۴۰۱
 • 0

برتری فولکس واگن در اروپا

بهبود فروش خودرو در اروپا به دلیل آشفتگی اقتصادی متوقف شد. فروش خودرو در اروپا در ماه اکتبر برای سومین ماه افزایش یافت؛ زیرا مسائل مربوط به زنجیره تامین کاهش یافت، اگرچه نگرانی فزاینده‌ای وجود دارد که بدتر شدن شرایط اقتصادی شروع به معطل کردن خریداران کرده است. انجمن خودروسازان اروپا اعلام کرد ثبت‌نام خودروهای جدید در ماه گذشته ۱۴درصد افزایش یافته و به ۹۱۰هزار و ۷۵۳ خودرو رسیده است. این صنعت در ماه اوت پس از ۱۲ ماه کاهش متوالی به رشد بازگشت. در‌حالی‌که خودروسازان برای تامین امنیت نیمه‌هادی‌ها و سایر قطعاتی که با کمبود مواجه بوده‌اند، تا حدودی راحت‌تر می‌شوند، بحران انرژی منطقه هزینه‌ها را افزایش داده و مانع از بهبود قابل‌توجهی می‌شود. تحلیلگران در گزارشی اعلام کردند حتی با وجود بهبودهایی که در سال آینده پیش‌بینی می‌شود، بازار بسیار پایین‌تر از حجم عملیاتی معمولی قبل از همه‌گیری خواهد بود.

۰۳ آذر ۱۴۰۱
 • 0

مشکل کیسه هوا در خودروهای تسلا

تسلا ۳۰ هزار خودروی مدل X را فراخوان می‌کند و این در حالی است که سهام آن در دو سال اخیر به پایین‌ترین حد خود رسیده است. به گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی تسلا نزدیک به ۳۰هزار خودروی مدل X را در ایالات‌متحده به دلیل مشکلی که ممکن است باعث نادرست باز شدن کیسه هوای سرنشینان جلو شود، فراخوان کرد. در پی این اتفاق، ارزش سهام تسلا در روز جمعه نزدیک به سه درصد کاهش یافت و به پایین‌ترین حد خود در دو سال اخیر رسید. این شرکت اعلام کرد کیسه هوا ممکن است در برخی از حوادث با سرعت پایین به اشتباه باز شود و خطر آسیب را افزایش دهد. تسلا گفت از هیچ تصادف، جراحت یا مرگ مرتبط با فراخوان اطلاعی ندارد. این شرکت در نامه‌ای که به اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها ارسال شده است، تاکید کرده این مشکل از طریق یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری حل خواهد شد. بر‌اساس گزارش رویترز، ارزشمندترین خودروساز جهان اوایل این ماه، بیش از ۴۰ هزار خودروی مدل S و مدل X را به دلیل خطر از دست ‌دادن کمک‌فرمان برقی هنگام رانندگی در جاده‌های ناهموار یا پس از برخورد به چاله، فراخوانی کرد.

۰۲ آذر ۱۴۰۱
 • 0

انباشت خودروهای فرسوده

سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط‌ زیست ضمن اشاره به وجود 5/ 6میلیون خودرو و ۹ تا ۱۰میلیون دستگاه موتورسیکلت فرسوده در کشور گفت: تسهیلاتی باید به دارندگان خودروهای فرسوده داده شود تا توان نوسازی خودروی خود را داشته باشند. در چنین شرایطی اشتیاق مردم برای از رده خارج کردن خودروهای فرسوده‌شان افزایش می‌یابد.

۰۲ آذر ۱۴۰۱
 • 0

خودرو پژو پارس تی‌یوفایو دارم و حدود یک ماه است هنگام ترمزگیری، خودرویم صدای عجیبی تولید می‌کند؛ طوری که انگار زیر خودرویم به‌مانعی برخورد می‌کند. علت چیست؟

این مشکل به سه دلیل کلی در خودرو رخ می‌دهد. نخست‌این‌که درصورت خراب شدن یا ایراد پیدا کردن دیسک ‌ترمز، هنگام ترمزگیری در اثر سایش لنت با سطح دیسک، صدا یا لرزشی ایجاد خواهد شد.

۲۲ آبان ۱۴۰۱
 • 0

خودرو پراید مجهز به‌فرمان هیدرولیک دارم و گاهی در زمان روشن بودن کولر خودرو، در پیچ‌هایی که فرمان خودرو را تا انتها می‌چرخانم، خودرو تمایل به‌خاموش شدن دارد. مشکل چیست؟

زمانی که کولر خودرو روشن باشد، نیروی تولیدشده از پیشرانه و جریان الکتریکی موجود در خودرو تحت‌فشار قرار خواهد گرفت.

۲۲ آبان ۱۴۰۱
 • 0

خودرو کوئیک دنده‌ای دارم و زمانی که خودرویم چند ساعت زیر تابش نور آفتاب قرار می‌گیرد، هنگام استارت خوردن با مشکل مواجه شده و با تاخیر طولانی روشن می‌شود. مشکل چیست؟

به‌طور کلی زمانی که خودرو زیر تابش نور مستقیم خورشید قرار می‌گیرد، به‌دلیل افزایش دما دچار برخی مشکلات می‌شود که از آن جمله موردی است که شما به‌آن اشاره کردید.

۲۲ آبان ۱۴۰۱
 • 0
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
 • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
 • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
 • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.033 seconds.